Centrum Krakowa.

Dzielnica Grzegórzki rozwija się nieustannie i jest to najlepszy moment na to, aby kupić mieszkanie w tej części miasta. Szukasz mieszkania dla siebie lub rodziny, które będzie blisko centrum krakowskiego życia, a równocześnie może zaoferować zieleń, relaks i punkty usługowe w sąsiedztwie? Może rozważasz zakup mieszkania pod inwestycję i chcesz mieć pewność, że dobrze ulokujesz pieniądze? Zwróć uwagę na zlokalizowaną praktycznie w samym centrum dzielnicę Grzegórzki. Co przemawia za tym, aby kupić mieszkanie na Grzegórzkach w Krakowie?

Bliskość do centrum i świetne połączenia komunikacyjne

Nowoczesne osiedle Grzegórzki Park jest zlokalizowane w odległości zaledwie kilku przystanków od Rynku i Dworca Głównego. Inwestycja, za którą odpowiada zaufany krakowski deweloper, firma Inter-Bud to piękna architektura, wygodne i przestronne mieszkania o różnym metrażu oraz świetne połączenie komunikacyjne praktycznie z każdą częścią miasta. W pobliżu znajdują się dwa duże punkty przesiadkowe – Rondo Mogilskie i Rondo Grzegórzeckie. Inwestycja Grzegórzki Park oferuje łatwy dojazd do Centrum, jest też blisko modnej dzielnicy Zabłocie i Kazimierz. Niedaleko znajduje się rzeka Wisła i Bulwary Wiślane, którymi z kolei można się szybko przemieszczać po ścisłym centrum Krakowa. Jest to idealna trasa rowerowa czy spacerowa, gdzie typowo krakowska architektura miesza się z zieloną okolicą Bulwarów i Wisły.

Ogromna ilość zieleni, bezpieczny dziedziniec, place zabaw, strefa relaksu

Nowoczesne osiedle Grzegórzki Park to nie tylko bliskość do centrum miasta i świetne połączenia komunikacyjne. To także spora ilość zielonych terenów wewnątrz osiedla, place zabaw z prawdziwego zdarzenia oraz pełne spokoju strefy do relaksu na zielonej trawce czy w cieniu okolicznych drzew. Wiele osób obawia się mieszkania w centrum dużego miasta z powodu hałasu, wiecznych korków i braku możliwości kontaktu z naturą. Twórcy krakowskiego osiedla Grzegórzki Park postanowili stawić temu wyzwaniu czoło. Efektem ich prac jest nowocześnie zaprojektowane osiedle ze sporych rozmiarów dziedzińcem, zielonymi trawnikami, placem zabaw, punktami usługowymi, licznymi drzewami, krzakami i alejkami do spacerowania.

Restauracja, sklep, apteka, przedszkole i o wiele więcej

Ogromną zaletą z mieszkania na osiedlu Grzegórzki Park jest fakt, że na parterze mieści się wiele punktów usługowych. Włoska restauracja, apteka, żłobek, przedszkole, delikatesy spożywcze czy salon fryzjerski to tylko niektóre z udogodnień, z jakich mogą korzystać mieszkańcy osiedla. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób, które chcą łączyć pracę z życiem rodzinnym i nie mają czasu na to, aby jeździć przez pół miasta w celu kupienia chleba na kolację czy po to, aby odebrać dziecko z przedszkola. Twórcy osiedla na modnych Grzegórzkach zadbali o to, żeby mieszkańcy mieli pod ręką wszystkie najbardziej potrzebne usługi. Jest to ogromna wygoda i oszczędność czasu, który można wykorzystać na przykład na relaks, zabawę z dziećmi czy inne przyjemne czynności.

One thought on “Grzegórzki – nowoczesne mieszkania, zieleń i punkty usługowe w modnej dzielnicy w centrum Krakowa”

  1. Ta dzielnica Krakowa jest cudowna. Mieszkam niedaleko niej i żałuje, że kupiłam mieszkanie w innej dzielnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.