Kobieta na drabinie ze storczykiem.

Storczyki to jedne z najpopularniejszych i najpiękniejszych kwiatów na świecie. Istnieje ok. 30 000 odmian, a ich liczba stale rośnie. Znany już od czasów starożytnej Grecji storczyk to klasyczna dekoracja domu, biura czy przestrzeni komercyjnych.

Dla tych, którzy szukają trwałych rozwiązań, proponujemy storczyki sztuczne. Te niewymagające pielęgnacji, odporne na uszkodzenia i bardzo autentyczne okazy są doskonałą alternatywą dla kwiatów żywych.

Sztuczne storczyki do domu

Dom to miejsce, w którym relaksujemy się i spędzamy czas z najbliższymi. To w nim czujemy się najlepiej, a to za sprawą atmosfery, którą tworzą nie tylko ludzie, ale także elementy wystroju. Storczyk w donicy to klasyczna ozdoba każdego domu. Kwiaty te jednak pięknie prezentują się także w bukiecie, wieńcu czy stroiku. Dla miłośników niebanalnych rozwiązań polecamy dekoracje DIY. Sztuczne storczyki są nie tylko trwałe, ale także elastyczne co umożliwia stworzenie nietuzinkowych kompozycji, które zachwycą naszych gości. Wielką zaletą kwiatów sztucznych jest to, że są dostępne w wielu różnorodnych kolorach i to przez okrągły rok. Przy zakupie kilkunastu kolorowych gałązek możemy wykonać przepiękne bukiety czy kompozycje do wazonu, a potem wymieniać je zależnie od preferencji, specjalnej okazji czy sezonu.

Biały storczyk w doniczce.

Storczyki w restauracji

Przytulny klimat restauracji to warunek konieczny by goście czuli się w niej dobrze i chcieli często wracać. Kwiaty i rośliny są z kolei jedną z tych rzeczy, która tworzy taki właśnie klimat. Przepiękne okazy poprawiają samopoczucie i sprawiają, że czas spędzany w restauracji z rodziną i przyjaciółmi staje się jeszcze przyjemniejszy. Sztuczne storczyki idealnie sprawdzą się w tej roli. Wykonane z nich bukiety i kompozycje w dobrze dobranych wazonach czy skrzyniach dodają wnętrzom koloru, nowej energii i uroku. W zależności od wystroju restauracji możemy wybrać różnorodne rozmiary i kolory storczyków tak, by podkreślały stworzony nastrój, jeszcze go wzbogacając.

Różowy storczyk w doniczce.

Sztuczne kwiaty w centrum handlowym

Projektanci centrów handlowych planują je z myślą o klientach. Ich zadaniem jest stworzenie takiej przestrzeni, do której klienci będą chcieli często wracać. Z pomocą przychodzą im elementy wystroju, tworzące atmosferę każdego miejsca, w tym m.in. kwiaty. Sztuczne okazy to wygodne w użytkowaniu nawet na dużych przestrzeniach dekoracje, które podkreślą klimat centrum. Kompozycje kwiatowe powstałe ze storczyków idealnie nadają się jako ozdoby obiektu czy sklepów, które się w nim mieszczą.

Kobieta trzyma w dłoniak białego storczyka.
Woman’s hands with gentle manicure hold branch of White Phalaenopsis orchid flowers on pastel pink background with festive confetti top view flat lay. Tropical flower. Holiday Women’s Day Flower Card

Sztuczne storczyki to niebanalny dodatek do każdego wnętrza. Podkreślają charakter pomieszczeń lub tworzą zupełnie nową energię miejsca. Świetnie sprawdzą się w wielu różnorodnych wystrojach. Jedna z największych na polskim rynku hurtowni florystycznych Bomm dostarcza szeroki wachlarz kolorystyczny storczyków sztucznych – znajdziemy tam coś, co na zawsze odmieni nasze wnętrze.

One thought on “Sztuczne storczyki we wnętrzach”

  1. Niesamowity klimat tworzą takie detale jak właśnie sztuczne storczyki. Fantastycznie potrafią się wgrać w klimat 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.