Zamontowane zawiasy przy drzwiach

Artykuł sponsorowany.

W zawiasach tensor zbiegają się innowacja i technologia, które tworzą niezwykle stylowe okucie ościeżnicowe montowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym i podobnymi ograniczeniami montażowymi. Rewolucyjne systemy do drzwi szklanych tensor zawierają system powrotny, co oznacza, że nie jest już konieczny w podłodze montaż systemu zamykania BTS. Ponadto systemy zawiasów tensor z powodzeniem można instalować w nowych instalacjach i podczas renowacji. Można je montować bezpośrednio do muru, do płaskiej ościeżnicy, jak również w zastosowaniu szkło do szkła.

Zalety i szczególne cechy zawiasów tensor

Ważną zaletą zawiasów tensor jest połączenie ruchu i napięcia, co oferuje szczególny komfort użytkowania drzwi obrotowych szczególnie wtedy, gdy drzwi same wracają do pozycji wyjściowej, wykorzystując tylko zawiasy. Drzwi mogą być łatwo otwierane w obu kierunkach i zawsze wracają do pozycji zamkniętej bez konieczności stosowania samozamykaczy podłogowych lub górnych. Poza bezpiecznym i komfortowym zamknięciem z funkcją automatycznego zamykania zawiasy tensor pozwalają na modernizację lub realizację nowych projektów z możliwością elastycznego montażu na ścianie, ramie lub szkle.

Zawiasy tensor zapewniają również możliwość zastosowania w drzwiach całkowicie wykonanych ze szkła, w tym ze szkła hartowanego. Elementy zamontowane bezpośrednio na szybie zapewniają pewne trzymanie obrotowych drzwi szklanych bez konieczności potykania się o podłogę. System tensor utrzymuje drzwi zamknięte pod kątem 0 stopni i otwarte pod kątem 90 stopni. Powrót do pozycji zamkniętej jest szybszy niż w przypadku systemu BTS, a dodatkowo drzwi są utrzymywane w poziomie i wyrównane względem ściany lub punktu stałego tylko dzięki szczególnym możliwościom zawiasów tensor.

Asortyment i zastosowanie zawiasów tensor

Zawiasy tensor są dostępne w wielu wersjach wykończenia, a mogą to być na przykład wykończenia z anodowanego aluminium lub jasnej stal nierdzewnej niezależnie od tego, czy są przymocowane do ściany, czy do szkła. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór eleganckich i solidnych uchwytów w pasujących wykończeniach. Dzięki zastosowaniu zawiasów tensor drzwi utrzymują się pewnie i precyzyjnie na swoim miejscu. Przy zamykaniu drzwi przejmuje je mechanizm sprężynowy zawiasu tensor, co pozwala na szybkie i bezpieczne ich zamknięcie. Zastosowanie zawiasów tensor w drzwiach wewnętrznych, jedno lub dwuskrzydłowych, często jest stosowane zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Drzwi z zawiasami tensor można stosować również w pomieszczeniach wilgotnych. Na rynku można znaleźć zawiasy tensor w wariantach do montażu na ścianie, ramie lub na szklanym panelu bocznym. Drzwi z hartowanego szkła w połączeniu z zawiasami do drzwi dwuskrzydłowych tensor nie tylko wprowadzają przejrzystość i komfort do pomieszczeń, ale oferują też szczególne udogodnienie, drzwi otwierają się łatwo w obu kierunkach i zawsze wracają do pozycji wyjściowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.